Lijn N22 Almere Sieradenbuurt - Amsterdam Leidseplein
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Nachtbuslijn N22 | |
Vervoerder(s) | Keolis Nederland |
Concessie | Busvervoer Almere |
Lijnsoort | Nachtbus |
Stadsdienst | Almere |
Formule | nightGo |
Materieel | MAN Lion's City A26 |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | N11, N12, N13, N27 |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N22 rijdt van de Sieradenbuurt in Almere via station Almere Buiten, de Tussen de Vaarten, de Sallandsekant, de Danswijk, station Almere Parkwijk, station Almere Centrum, de Kruidenwijk, station Almere Muziekwijk, de Literatuurwijk, het Homeruskwartier, station Almere Poort, Muiden en station Amsterdam Amstel naar het Leidseplein.
Dienstregeling
- In de richting van Amsterdam rijden achtereenvolgens
- In de richting van Almere rijden achtereenvolgens drie ritten va het Leidseplein naar station Almere Buiten.
Route
Halte | ||
Almere Buiten, Sieradenbuurt | ||
Almere Buiten, Oostvaardersbuurt | ||
Almere Buiten, Seizoenenbuurt Noord | ||
Almere Buiten, Seizoenenbuurt Zuid | ||
Almere | Almere Oostvaarders | |
Almere Buiten, Eilandenbuurt Noord | ||
Almere Buiten, Eilandenbuurt Zuid | ||
Almere Buiten, Regenboogbuurt Zuid | ||
Almere Buiten, Regenboogbuurt Noord | ||
Almere Buiten, Station Buiten | ||
Almere Buiten, Bloemenbuurt | ||
Almere Buiten, Faunabuurt | ||
Almere Buiten, Landgoederenbuurt | ||
Almere Stad, Tussen de Vaarten Noord | ||
Almere Stad, Tussen de Vaarten Midden | ||
Almere Stad, Tussen de Vaarten Zuid | ||
Almere Stad, Sallandsekant | ||
Almere Stad, Danswijk | ||
Almere Stad, Parkwijk Zuid | ||
Almere Stad, Parkwijk Midden | ||
Almere Stad, Station Parkwijk | ||
Almere Stad, Parkwijk West | ||
Almere Stad, Greta Garboplantsoen | ||
Almere Stad, Flevoziekenhuis | ||
Almere Stad, Stadhuisplein | ||
Almere Stad, Station Centrum | ||
Almere Stad, Staatsliedenwijk | ||
Almere Stad, Kruidenwijk Oost | ||
Almere Stad, Kruidenwijk West | ||
Almere Stad, Beatrixpark | ||
Almere Stad, Fugaplantsoen | ||
Almere Stad, Wim Kanplein | ||
Almere Stad, Count Basiestraat | ||
Almere Stad, Station Muziekwijk | ||
Almere Stad, Componistenpad | ||
Almere Stad, Station Muziekwijk | ||
Almere Stad, Operetteweg | ||
Almere Stad, Literatuurwijk Oost | ||
Almere Stad, Literatuurwijk Midden | ||
Almere Stad, Literatuurwijk West | ||
Almere Poort, Hogekant | ||
Almere Poort, MIddenkant | ||
Almere Poort, Homeruskwartier Oost | ||
Almere Poort, Homeruskwartier Midden | ||
Almere Poort, Homeruskwartier West | ||
Almere Poort, Columbuskwartier | ||
Almere Poort, Europakwartier West | ||
Almere Poort, Station Poort | ||
Muiden, P+R terrein | ||
Amsterdam, Brinkstraat | ||
Amsterdam, Kruislaan | ||
Amsterdam, Hugo de Vrieslaan | ||
Amsterdam, Middenweg | ||
Amsterdam, Amstelstation | ||
Amsterdam, Leidseplein |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 ging de concessie Busvervoer Almere van start. Deze was na aanbesteding gewonnen door Keolis Nederland. Het nachtnet werd hierbij herzien en uitgebreid naar de vrijdagnacht. Bovendien ging de nachtbus voortaan zowel naar Almere als naar Amsterdam rijden. Lijn N21 nam delen over van de nachtlijnen N11, N12 en N27.