Lijn 397 Nieuw-Vennep P+R Getsewoud Zuid - Amsterdam Busstation Elandsgracht
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Snelbuslijn 397 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | Solaris Urbino G, Mercedes-Benz CapaCity L |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 197, 310 |
Frequenties
| |
Spits | 9x/uur (ochtend) 8x/uur (middag) |
Dal | 8x/uur |
Avond | 4-6x/uur |
Zaterdag | 6x/uur |
Zondag | 6x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 397 rijdt van Nieuw-Vennep via Hoofddorp, De Hoek en Schiphol naar Amsterdam-Centrum
Dienstregeling
- In de nachtelijke uren rijdt lijn N97 op deze route.
- Dagelijks gaat de frequentie om 22:00 uur omlaag van 6x/uur naar 4x/uur
Route
Halte | ||
Nieuw-Vennep, P+R Getsewoud Zuid | ||
Nieuw-Vennep, Getsewoud Zuid | ||
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum | ||
Nieuw-Vennep, Getsewoud Noord | ||
Hoofddorp, Toolenburg Zuid | ||
Hoofddorp, Toolenburg Oost | ||
Hoofddorp, Graan voor Visch | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Beukenhorst | ||
De Hoek, De Hoek | ||
Schiphol, Handelskade | ||
Schiphol, Airport | ||
Schiphol, Knooppunt Schiphol Noord | ||
Schiphol, Cateringweg | ||
Amsterdam, Anderlechtlaan | ||
Amsterdam, Amstelveenseweg | ||
Amsterdam, Olympisch Stadion | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation | ||
Amsterdam, Emmastraat | ||
Amsterdam, Museumplein | ||
Amsterdam, Rijksmuseum | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Busstation Elandsgracht |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 ging de nieuwe concessie Amstelland-Meerlanden in. Lijn 197 werd hierbij opgewaardeerd naar R-Net en kreeg het lijnnummer 397. Het traject van Schiphol Plaza naar P30 werd daarbij ingewisseld voor het traject Schiphol - Nieuw Vennep van de voormalige lijn 310. Tussen Amsterdam en Schiphol verdwenen hierbij enkele haltes.