Lijn 162 Amsterdam Centraal Station - Kudelstaart Bilderdammerweg
Voormalige nachtbuslijn 162 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 24 mei 1998 t/m 29 mei 1999 |
Voorganger(s) | 162 |
Opvolger(s) | 271 |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1-2x/uur |
Zaterdagnacht | 2-4x/uur |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 162 reed van Amsterdam via Amstelveen naar Ouderkerk a/d Amstel.
Dienstreegeling
- Tussen Amstelveen en Kudelstaart werd ten hoogste 1x/uur gereden. Op zaterdagnacht werd tussen de Marnixstraat en Amstelveen 2x/uur extra gereden.
- In beide nachten reden vanaf het Hortensiaplein twee ritten terug naar Amsterdam.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Gelderlandplein | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan/Beneluxbaan | ||
Amstelveen, Bankrashof | ||
Amstelveen, Groenhof | ||
Amstelveen, Middenhoven | ||
Amstelveen, Zagerij | ||
Amstelveen, Westwijkplein | ||
Amstelveen, Startbaan/Noorddammerweg | ||
Bovenkerk, Legmeerdijk | ||
Aalsmeer, Machineweg | ||
Aalsmeer, TV-Studio | ||
Aalsmeer, Hortensiaplein | ||
Kudelstaart, Bilderdammerweg |
Geschiedenis
Op 24 mei 1998 werd het, reeds één jaar eerder ingestelde, eindpunt bij de Gravin Aleidstraat weer verlaten ten gunste van een nieuw eindpunt bij de Bilderdammerweg.
Op 30 mei 1999 ging de NZH op in het nieuw ontstane Connexxion, tezamen met Oostnet, Midnet en de ZWN. Het lijnnummer werd op die datum gewijzigd naar 271 voor een meer algemene samenhang in de nummering van de Niteliners.