Lijn 441 Hallum Provincialeweg - Berlikum TDF/Sans Souci
Voormalige nachtbuslijn 441 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 22 juni 2007 t/m 8 december 2012 |
Voorganger(s) | Taxivervoer |
Opvolger(s) | Taxivervoer |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 441 reed van Hallum via Stiens, Vrouwenparochie, Sint Annaparochie, Sint Jacobiparochie en Minnertsga naar Berlikum.
Route
Halte | ||
Hallum, Provincialeweg | ||
Hijum, Provincialeweg | ||
Finkum, Finkum | ||
Stiens, Lege Hearewei | ||
Stiens, Nije Poarte | ||
Stiens, Hegedyk | ||
Vrouwenparochie, Vrouwbuurtstermolen | ||
Vrouwenparochie, Vrouwenparochie | ||
Vrouwenparochie, Hervormde Kerk | ||
Vrouwenparochie, Attesweg | ||
Vrouwenparochie, Middelweg Oost | ||
Sint Annaparochie, Pruilhoek | ||
Sint Annaparochie, Gereformeerde Kerk | ||
Sint Annaparochie, Gemeentehuis | ||
Sint Annaparochie, Van Harenstraat | ||
Sint Annaparochie, Statenweg | ||
Sint Annaparochie, AZC | ||
Sint Jacobiparochie, Koudweg | ||
Sint Jacobiparochie, Noordzigt | ||
Sint Jacobiparochie, Oosteinde | ||
Sint Jacobiparochie, Sint Jacobiparochie | ||
Sint Jacobiparochie, Zuideinde | ||
Minnertsga, Mooie Paal | ||
Berlikum, TDF/Sans Souci |
Geschiedenis
Voor juli 2007 reden er al zeker vijftien jaar lang borrel- en discobussen tussen deze plaatsen. Echter werd het vervoer toen gedaan door taxionderneming Van den Horn. Vervolgens werd het vervoer zes jaar lang door Connexxion gedaan. Nadat de concessie werd overgenomen door Arriva kwam het busvervoer weer in handen van een taxibedrijf.