Lijn 679 De Valk Coöperatie - Amersfoort Hoornbeeck/Van Lodenstein
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 aug 2017 om 13:21 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl2}} {{LijnInfo |lijnnr=679 |route=De Valk - Harskamp - Kootwijkerbroek - Amersfoort |vervoerder=Van de Broek/Van Mil Tours i.o.v. Syntus |conces...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 679 | |
Vervoerder(s) | Van de Broek/Van Mil Tours i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 20 augustus 2017 |
Voorganger(s) | 679 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 679 rijdt van De Valk via Harskamp, Stroe, Kootwijkerbroek en Barneveld naar Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt naar Amersfoort gereden en in de middagspits naar De Valk.
Route
Halte | ||
De Valk, Coörperatie | ||
De Valk, School met de Bijbel | ||
De Valk, Gereformeerde Gemeente | ||
De Valk, Garage Veldhuizen | ||
Wekerom, A.G. Wijersweg | ||
Harskamp, Westenengerdijk | ||
Harskamp, Harscamp | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Radioweg | ||
Harskamp, Kraaikamperweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Stroe, Kootwijkerdijk | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Kootwijkerbroek, Garderbroekerweg | ||
Kootwijkerbroek, Gereformeerde Kerk | ||
Kootwijkerbroek, Kosterijweg | ||
Kootwijkerbroek, Essenerweg | ||
Kootwijkerbroek, Nachtegaalweg | ||
Kootwijkerbroek, Wencopperweg | ||
Amersfoort, Hoornbeeck/Van Lodenstein |
Geschiedenis
Op 20 augustus 2017 kwam het eindpunt in De Valk te liggen bij de halte Coörperatie in plaats bij de Gereformeerde Gemeente.