Lijn 154 Anderlecht Het Rad - Halle AZ Sint-Maria
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 154 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 154 rijdt van Anderlecht via Ukkel, Linkebeek, Beersel, Lot, Huizingen en Buizingen naar Halle.
Dienstregeling
- De avondritten doordeweeks beginnen in Drogenbos en rijden tot Halle Station. De avondritten in het weekend rijden wel verder naar het AZ Sint-Maria.
- Op sommige andere momenten beginnen de ritten ook in Drogenbos of in Ukkel, met aansluiting van lijn 153.
Route
Halte | ||
Anderlecht, Het Rad (La Roue) | ||
Anderlecht, COOVI (CERIA) | ||
Anderlecht, Bolinckx | ||
Drogenbos, Mozart | ||
Drogenbos, Pathé | ||
Drogenbos, Dorent | ||
Drogenbos, Shopping | ||
Drogenbos, Eggergat | ||
Ukkel, Kruispunt Stalle (Carrefour Stalle) | ||
Ukkel, Egide van Ophem | ||
Ukkel, Vergeetmijnietjes (Myosotis) | ||
Ukkel, Hercule Poirot | ||
Ukkel, Kalevoet | ||
Ukkel, Horzelstraat (Rue de Bourdon) | ||
Ukkel, Stelplaats (Dépôt) | ||
Drogenbos, Calmeyn (Chateau) | ||
Drogenbos, Beersellaan (Av. de Beersel) | ||
Linkebeek, Van Haelen | ||
Beersel, Parmentier | ||
Beersel, Dachelenberg | ||
Beersel, Danislaan | ||
Beersel, Windmolen | ||
Beersel, Gemeenteplein | ||
Beersel, Vijverstraat | ||
Beersel, Kapel | ||
Beersel, Oud Beersel | ||
Lot, Kerkhofstraat | ||
Lot, Kerkhof | ||
Lot, Klarissenbos | ||
Lot, Zennestraat | ||
Lot, Denijstraat | ||
Lot, Station | ||
Lot, Rijkswacht | ||
Lot, Kloosterstraat | ||
Lot, Sollemberg | ||
Huizingen, Begraafplaats | ||
Huizingen, Menisberg | ||
Huizingen, Kerk | ||
Huizingen, Pretersblok | ||
Huizingen, Domein | ||
Huizingen, Kerk | ||
Huizingen, Reiberg | ||
Buizingen, Cité | ||
Buizingen, De Hovenier | ||
Buizingen, Krol | ||
Buizingen, Groenstraat | ||
Buizingen, Gemeentehuis | ||
Halle, Sportoase Hallenbad | ||
Halle, Station | ||
Halle, Park | ||
Halle, Arkenvest | ||
Halle, Park/Suikerkaai | ||
Halle, Bergense Poort | ||
Halle, Demaeghtlaan | ||
Halle, AZ Sint-Maria | ||
Halle, Ninoofse Poort | ||
Halle, Groeningestraat | ||
Halle, Atheneum | ||
Halle, Don Bosco | ||
Halle, Atheneum |
Geschiedenis
Met ingang van 4 januari 2016 werden de rijtijden aangepast. De frequentie bleef verder gelijk.