Lijn 718 De Falom
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 jul 2016 om 16:26
Belbuslijn 718 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Opstapper Friesland |
Materieel | Taxibusje |
Rijdt sinds | 6 maart 2016 |
Voorganger(s) | 563 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 718 rijdt van De Falom naar Dokkum en Veenwouden.
Routes
Lijn 7181
Halte | ||
De Falom, De Falom | ||
Dokkum, Busstation |
Lijn 7182
Halte | ||
De Falom, De Falom | ||
Dokkum, Sionsberg |
Lijn 7183
Halte | ||
De Falom, De Falom | ||
Feanwâlden, Station |
Geschiedenis
Op 6 maart 2016 werd het systeem van de Opstapper aangepast naar aanleiding van het gebruik en ervaringen met de Opstapperlijnen in Noordoost-Friesland rondom Dokkum. Voortaan krijgt elke kern met een opstapperhalte een lijnnummer en achter dat nummer wordt vervolgens een "1", "2" enz. toegevoegd voor de routes die vanuit die kern worden gereden. Raard kreeg het lijnnummer 718 en van daaruit wordt naar het Busstation Dokkum, het Ziekenhuis Sionsberg te Dokkum en station Feanwâlden gereden.