Lijn 33 Amsterdam Van Musschenbroekstraat - Hilversum Station
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | NBM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 33 reed van Amsterdam via Diemen, Muiden, Jan Tabak, Crailo en Laren naar Hilversum.
Dienstregeling
- Alle ritten op twee na reden de gehele route.
- Twee ritten reden van Laren naar Hilversum en terug.
- Op zon- en feestdagen reden de eerste drie ritten in beide richtingen NIET, en de vijfde rit alleen in de richting van Hilversum.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Autobusstation | ||
Diemen, Centrum | ||
Muiden, Rijksstraatweg | ||
Googhweg, Viaduct | ||
Naarden, Thierenseweg | ||
Bussum, Jan Tabak | ||
Crailo, Crailo | ||
Laren, Station | ||
Hilversum, Erfgooiersplein | ||
Hilversum, Station |