Lijn 13 Eindhoven, Station NS - 't Ven
Versie door Huibf (overleg | bijdragen) op 28 feb 2016 om 13:42 (Huibf heeft pagina Lijn 13 Eindhoven, Station NS- 't Ven hernoemd naar Lijn 13 Eindhoven, Station NS - 't Ven)
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | SRE Eindhoven Stad |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | Onbekend |
Periode | 14 december 2003 t/m 9 december 2006 |
Voorganger(s) | 13 |
Opvolger(s) | 13 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur (2x/uur in vakanties) |
Dal | 2x/uur (1x/uur in vakanties) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 13 reed van station Eindhoven via het Vonderkwartier en Trudoplein naar 't Ven (Zeelsterstraat). Tussen het Station en de Jozeph Eliasweg worden rijden in de ochtendspits 3 extra ritten richting Eliasweg en in de middagspits 3 ritten richting station. Deze ritten rijden niet in vakanties.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station NS | ||
Eindhoven, Witte Dame | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Wilhelminaplein | ||
Eindhoven, Gagelstraat | ||
Eindhoven, Jozef Eliasweg | ||
Eindhoven, Willem de Rijkelaan | ||
Eindhoven, Hastelweg | ||
Eindhoven, Sint Trudoplein | ||
Eindhoven, Botenlaan | ||
Eindhoven, Zeelsterstraat |