Lijn 401 Groningen Centraal Station - Veendam Station
Versie door De slager (overleg | bijdragen) op 13 dec 2009 om 21:43 (Lijn 401 Groningen CS - Hoogezand De Hooge Meeren hernoemd naar Lijn 401 Groningen CS - Veendam Sorghvlietlaan: Lijn is doorgetrokken naar Veendam.)
Nachtbuslijn 401 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Wright Commander |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn 401 is een nachtbus en rijdt van Groningen via Hoogezand naar Veendam. Deze lijn rijdt alleen in de nacht van zaterdag op zondag.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, D' Oosterpoort | ||
Groningen, Europaweg / Sontweg | ||
Hoogezand, Rijksweg A7 | ||
Hoogezand, Kerkstraat | ||
Hoogezand, De Hooge Meeren | ||
Hoogezand, De Vosholen | ||
Kielwindeweer, Zuidlaarderweg | ||
Borgercompagnie, Viaduct | ||
Veendam, Langeleegte | ||
Veendam, Sorghvlietlaan |