Lijn 14 's-Hertogenbosch Station - Oss Station
Voormalige buslijn 14 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Regio | Noordoost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 september 1978 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Dal | 2-3x/dag |
Avond | 1x/avond |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 14 is een voormalige streekbus van 's-Hertogenbosch naar Oss.
In de dienstregeling 1968/1969 reed lijn 14 zeer onregelmatig. Op zondagen reed lijn 14 in een regelmatiger patroon en reed 1x per 3 uur. De eerste rit naar 's-Hertogenbosch begon dan in Lith, de laatste rit uit Oss eindigde in Lith. Oud-Empel werd alleen op maandag t/m zaterdag door één rit per richting aangedaan.
In de dienstregeling 1973/1974 waren er op maandag t/m zaterdag extra ritten tussen 's-Hertogenbosch en Empel bijgekomen zodat op dit stuk ruwweg een uurdienst geboden werd. In Oss was de route inmiddels verlegd via het centrum. De alternatieve route via Oud-Empel was inmiddels vervallen.
In de dienstregeling 1976/1977 was de route van 's-Hertogenbosch naar Empel aangepast. 's avonds reed lijn 14 nog maar 1 rit in de vroege avond.
Lijn 14 verscheen voor het eerst in de dienstregeling 1962/1963 en reed van Maren naar Oss. In 1966 nam Zuidooster de lijn 's-Hertogenbosch-Lith-Oss over van de firma Smits te Lith en combineerde deze lijnen tot een nieuwe lijn 14 van 's-Hertogenbosch naar Oss via Maren. Deze lijn werd op 1 oktober 1978 afgestaan aan BBA in een onderlinge lijnenruil. Bij BBA kreeg deze lijn het nummer 62.
Voormalige route op 22 mei 1977
Halte | ||
's-Hertogenbosch Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Carolusziekenhuis | ||
's-Hertogenbosch, De Herven | ||
's-Hertogenbosch, Balkweg/De Haren | ||
's-Hertogenbosch, Balkweg/De Rompert | ||
Empel, Brink | ||
Gewande, Wegwijzer | ||
't Wild, Kruispunt | ||
Maren, Albino | ||
Maren, Dijkstraat | ||
Maren, Kerk | ||
Kessel, Velmerweg | ||
Kessel, Grindweg | ||
Kessel, Kesselse Hoek | ||
Lith, Citadelstraat | ||
Lith, Café 't Haasje | ||
Lith, Melkfabriek | ||
Lith, Marktplein | ||
Lith, Molen | ||
Lith, Stuw | ||
Lithoyen, Lithoyensedijk 18 | ||
Lithoyen, Jachthaven | ||
Teeffelen, PNEM-huisje | ||
Teeffelen, Mikkeldonkweg | ||
Oss, Café Polderzicht | ||
Oss, 't Hoefke | ||
Oss, Oude Litherweg/Kerk | ||
Oss, Hertogensingel | ||
Oss, Centrum V. en D. | ||
Oss, Station |
Voormalige route op 26 mei 1968
Halte | ||
's-Hertogenbosch Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
Orthen, Kruispunt | ||
Nieuw-Empel, Café De Sport | ||
Oud-Empel, Dijk | ||
Oud-Empel, Kwekerij | ||
Nieuw-Empel, Café De Sport | ||
Gewande, Wegwijzer | ||
't Wild, Kruispunt | ||
Maren, Driesprong | ||
Maren, Kerk | ||
Kessel, Velmerweg | ||
Kessel, Grindweg | ||
Kessel, Kesselse Hoek | ||
Lith, Citadelstraat | ||
Lith, Café 't Haasje | ||
Lith, Mr. v. Coothstraat-Melkfabriek | ||
Lith, Marktplein | ||
Lith, Molen | ||
Lith, Stuw | ||
Lithoyen, Café G. v. Maaren | ||
Lithoyen, Bovendijk 48 | ||
Teeffelen, PNEM-huisje | ||
Teeffelen, Mikkeldonkweg | ||
Oss, Café Polderzicht | ||
Oss, Litherweg 23/30 | ||
Oss, Oude Litherweg 6/15 | ||
Oss, Hertogenstraat (Kerk) | ||
Oss, Houth. v. Loosbroek | ||
Oss, Prof. Regoutstraat 79/82 | ||
Oss, B. v.d. Elzenlaan 14/25 | ||
Oss, Station |