Lijn 396 Vaals Busstation - Eupen Bushof
Buslijn 396 in België en Nederland | |
Vervoerder(s) | (Autobus Sadar i.o.v.) TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE, Mercedes-Benz O405, Mercedes-Benz Citaro G |
Rijdt sinds | 1 juli 1994 |
Voorganger(s) | 396 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 396 rijdt van Vaals via Gemmenich, Moresnet, Kelmis, Hergenrath, Astenet, Walhorn en Kettenis naar Eupen.
De afwijkende routes via Hergenrath en Lontzen worden alleen tijdens de spitsuren door enkele toegevoegde ritten tussen Kelmis en Eupen bereden. Deze ritten bedienen enkele scholen in Eupen. In verband met de leesbaarheid van de tabel en het éénrichtingscircuit in Eupen zijn de routevarianten in Eupen weggelaten.
Geldigheid OV-chipkaart
Het gebruik van de OV-chipkaart is NIET mogelijk op deze grensoverschrijdende buslijn.
Route
Halte | ||
Vaals, Busstation | ||
Vaals, Maastrichterlaan | ||
Vaals, Bloemendael | ||
Vaals, Parklaan | ||
Vaals, De Lange Akker | ||
Vaals, Flat | ||
Vaals, Gemmenicherweg | ||
Vaals, Wolfhaag | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Gemmenich, Frontière | ||
Gemmenich, Chemin du Duc | ||
Gemmenich, Ancienne Gare | ||
Gemmenich, Aux Trois Bornes | ||
Gemmenich, Place Peckham | ||
Gemmenich, La Forge | ||
Gemmenich, Sentier des Cendres | ||
Gemmenich, Maison Vyghen | ||
Gemmenich, Maria Hilf | ||
Moresnet, Chapelle | ||
Moresnet, Garage | ||
Moresnet, Buschhausen Pont | ||
Kelmis, Brandenhövel | ||
Kelmis, Wolfsweg | ||
Kelmis, Coopérative | ||
Kelmis, Gendarmerie | ||
Kelmis, Kirchplatz | ||
Kelmis, B.B.L. | ||
Kelmis, Maxstraße | ||
Hergenrath, Casinostraße | ||
Hergenrath, Friedhof | ||
Hergenrath, Gemeindeschule | ||
Hergenrath, Kirche | ||
Hergenrath, Knipstrasse | ||
Hergenrath, Bahnhof | ||
Hergenrath, Knipstrasse | ||
Hergenrath, Kirche | ||
Hergenrath, Langhor | ||
Astenet, Neuhaus (Katherina von Sienna) | ||
Astenet, Kapelle | ||
Astenet, Bahnhof | ||
Walhorn, Preismühle | ||
Walhorn, Lontzener Straße | ||
Lontzen, Mühlenweg | ||
Lontzen, Lontzenerheide | ||
Lontzen, Schule | ||
Lontzen, Schulstrasse 65 | ||
Lontzen, Busch | ||
Lontzen, Schulstrasse 65 | ||
Lontzen, Schule | ||
Lontzen, Kirche | ||
Lontzen, Benesse | ||
Walhorn, Rabotratherweg | ||
Walhorn, Kapelle | ||
Walhorn, Lontzener Strasse | ||
Walhorn, Schule | ||
Walhorn, Stumpfenkreuz | ||
Walhorn, Kettenisser Straße | ||
Kettenis, Elektrische Kabine | ||
Kettenis, Dorf | ||
Kettenis, Tal | ||
Kettenis, Schöne Aussicht | ||
Eupen, Schnellewindgasse | ||
Eupen, Bahnhof | ||
Eupen, Bushof |
Zie ook
Geschiedenis
Tot 1994 reed lijn 396 nog een dienst tussen Vaals, Eupen en Malmedy. Bij het ingaan van de zomerdienstregeling 1994 werd deze buslijn opgeknipt. Tussen Vaals en Eupen bleef lijn 396 rijden en tussen Malmedy en Mont werd de nieuwe lijn 397 geïntroduceerd. Het traject via de Hoge Venen werd onderdeel van lijn 394, maar de verbinding met Malmedy werd verbroken, omdat lijn 394 naar Sankt Vith ging rijden.
Voormalige route(s)
Voormalige route in het centrum van Eupen
Halte | ||
Eupen (B), Schnellewindgasse | ||
Eupen (B), Hookstrasse | ||
Eupen (B), Gospert | ||
Eupen (B), Post | ||
Eupen (B), Marktplatz | ||
↑ | Eupen (B), Bahnhof | |
Eupen (B), Bushof |
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 396
- Buitenlandse buslijnen
- Buslijnen
- Lijn 396
- Concessie Liège-Verviers
- Lijn in België
- Grensoverschrijdende lijnen
- Plaats Vaals
- Vaals Busstation
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats Gemmenich
- Station Gemmenich
- Plaats Moresnet
- Station Buschhausen
- Plaats Hergenrath
- Station Hergenrath
- Plaats Astenet
- Station Astenet
- Plaats Eupen
- Station Eupen
- Eupen Bushof