Lijn 26 Den Haag Kijkduin - Voorburg Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 9 dec 2009 om 22:34
Buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | HTM |
Concessie | Haaglanden stad |
Lijnsoort | stadsbus |
Materieel | Den Oudsten Alliance |
Frequenties
| |
Spits | 8 à 9x/uur |
Dal | 8x/uur |
Avond | 4x/uur (Alle ritten vertrekken en eindigen bij Station HS) |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur (Alle ritten vertrekken en eindigen bij Station HS) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 26 rijdt van Kijkduin, via Loosduinen, Leyenburg, Moerwijk, Station HS en industrieterrein Binckhorst naar Station Voorburg. Deze lijn behoort tot de Concessie Haaglanden stad en wordt gereden door de HTM.
's Avonds en zondag vervalt het traject tussen Station Hollands Spoor en Station Voorburg.
Route
Halte | ||
Den Haag, Kijkduin | ||
Den Haag, Kijkduin Strand | ||
Den Haag, Kijkduinsestraat | ||
Den Haag, Teunisbloemplein | ||
Den Haag, Westduin | ||
Den Haag, Pisuissestraat | ||
Den Haag, Arnold Spoelplein | ||
Den Haag, Louis Armstrongplein | ||
Den Haag, Buitentuinen | ||
Den Haag, Houtwijklaan | ||
Den Haag, Dedemsvaartweg | ||
Den Haag, Albert Schweitzerlaan | ||
Den Haag, OV-Knooppunt Leyenburg | ||
Den Haag, Castricumplein | ||
Den Haag, Monnickendamplein | ||
Den Haag, Escamplaan | ||
Den Haag, Soestdijkseplein | ||
Den Haag, De La Reyweg | ||
Den Haag, Barneveldstraat | ||
Den Haag, Moerweg | ||
Den Haag, Melis Stokelaan | ||
Den Haag, Station Moerwijk | ||
Den Haag, Stieltjesstraat | ||
Den Haag, Calandplein | ||
Den Haag, Megastores | ||
Den Haag, Megastores hoofdingang | ||
Den Haag, Station Hollands Spoor | ||
Den Haag, Goudriaankade | ||
Den Haag, Wegastraat | ||
Den Haag, Zonweg | ||
Den Haag, Melkwegstraat | ||
Den Haag, Saturnusstraat | ||
Den Haag, Regulusweg | ||
Voorburg, Station Voorburg |