Lijn 96 Zeeland Udenseweg - Oss Centraal Station
Versie door Fogeltje (overleg | bijdragen) op 9 dec 2009 om 18:12 (Lijn 96 Oss Station NS - Zeeland Udenseweg hernoemd naar Lijn 96 Zeeland Udenseweg - Oss Station NS)
Buslijn 96 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 96 rijdt van Oss via Berghem, Herpen, Schaijk en Reek naar Zeeland.
In de ochtendspits wordt richting Oss 2x/uur gereden, in de middagspits precies omgekeerd. In de vakanties rijdt lijn 96 niet.
Route
Halte | ||
Oss, Centraal Station | ||
Oss, Prof. Regoutstraat | ||
Oss, Kardinaal de Jongstraat | ||
Oss, Hagelkruisstraat | ||
Oss, Goudplevier | ||
Berghem, Osseweg | ||
Berghem, Kerk | ||
Berghem, Lindeboom | ||
Berghem, Café den Brok | ||
Berghem, Harenseweg | ||
Berghem, Hoessenboslaan | ||
Berghem, Molenhoek | ||
Berghem, Overweg | ||
Herpen, Koolwijksestraat | ||
Herpen, Café van Brakel | ||
Herpen, Herperduin | ||
Schaijk, Runstraat | ||
Schaijk, Bowling | ||
Schaijk, Europaplein | ||
Schaijk, Waalstraat | ||
Schaijk, Scheisestraat | ||
Schaijk, Waterstraat | ||
Reek, Kruisbeeld | ||
Reek, School | ||
Reek, Mgr. Borretstraat | ||
Zeeland, Duifhuis | ||
Zeeland, Kreitsberg | ||
Zeeland, Peelweg | ||
Zeeland, Molen | ||
Zeeland, Melkpad | ||
Zeeland, Gemeentehuis | ||
Zeeland, Eikenhof | ||
Zeeland, Udenseweg |