Lijn 675 Lemelerveld R. Koetsierstraat - Ommen Guido de Brèsschool
Buslijn 675 | |
Vervoerder(s) | Taxi Brinker i.o.v. Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Divers |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 675 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 1x/dag (wo/vr) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 675 rijdt van Lemelerveld naar Ommen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt éénmaal naar Ommen gereden.
- In de middagspits rijdt één rit in de omgekeerde richting; deze rit rijdt niet op woensdag.
- Op woensdag en vrijdag is er een extra rit naar Lemelerveld rond het middaguur.
Route
Halte | ||
Lemelerveld, R. Koetsierstraat | ||
Ommen, Stadshaghen | ||
Ommen, Guido de Brèsschool |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 is het begin- en eindpunt van lijn 675 in Lemelerveld verplaatst naar de halte R. Koetsierstraat.