Lijn 22 Almelo, Centraal Station - Windmolenbroek
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 dec 2015 om 20:42
Buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Almelo |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Citea VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 14 december 2003 |
Voorganger(s) | 22 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 22 rijdt vanaf station Almelo een grote lusroute via het Centrumplein, De Riet en Windmolenbroek.
Dienstregeling
- De route in de tegengestelde richting wordt gereden door lijn 21.
Keringen
- Lijn 22 keert op Almelo Centraal Station altijd op lijn 24.
Route
Halte | ||
Almelo, Centraal Station (gekoppeld aan lijn 24) | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, De Wingerd | ||
Almelo, De Koppel | ||
Almelo, Sporthal Rembrandtlaan | ||
Almelo, Fr. van Eedenstraat | ||
Almelo, Stadion | ||
Almelo, Woonboulevard | ||
Almelo, Ziekenhuisgroep Twente | ||
Almelo, De Ara | ||
Almelo, De Boerenzwaluw | ||
Almelo, Winkelcentrum Windmolenbroek | ||
Almelo, De Hop | ||
Almelo, De Kolibrie | ||
Almelo, De Mees | ||
Almelo, De Putter | ||
Almelo, De Patrijs | ||
Almelo, De Specht | ||
Almelo, Nieuw Witvoet | ||
Almelo, De Taling |
Geschiedenis
Op 14 december 2003 kreeg elke wijk van Almelo zijn eigen lijnnummering. De lijnen 21 en 22 gingen voortaan van/naar Windmolenbroek rijden.
In de dienstregeling 2008 werd alleen nog op maandag t/m zaterdag overdag 2x/uur gereden.
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over van Connexxion.