Lijn 621 Geldermalsen Centrum - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 6 dec 2015 om 15:12 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl1}} {{LijnInfo |route=Geldermalsen → Deil → Enspijk → Gorinchem |lijnnr=621 |vervoerder=Juijn Rossum i.o.v. Arriva |concessie=Achterhoek-R...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 621 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 675, 676 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Gorinchem) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 621 rijdt van Geldermalsen via Deil en Enspijk naar Gorinchem.
Route
Halte | ||
↓ | Geldermalsen, Centrum | |
Geldermalsen, Gemeentehuis | ||
Geldermalsen, Tunnelweg | ||
↓ | Geldermalsen, Station | |
Deil, Lokhorstschool | ||
Enspijk, Haarstraat | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
↓ | Gorinchem, Viaduct A15/Gomarus |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 werden grote wijzigingen doorgevoerd in het schoolbusnet in het Rivierenland. De bestaande lijnen 675 en 676 werden samengevoegd tot een nieuwe lijn 621, die net als voorheen éénmaal in de ochtendspits van Geldermalsen naar Gorinchem ging rijden. Het enige verschil was dat de route in Geldermalsen aangepast werd, de lijn bleef wel via Deil en Enspijk rijden.