Lijn 1 Ede, Station Ede-Wageningen - Veldhuizen
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 29 nov 2015 om 19:51
Buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Ede |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Rijdt sinds | 15 december 2013 |
Voorganger(s) | 2, 3, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 1 rijdt van station Ede-Wageningen een lusroute via het Ziekenhuis Gelderse Vallei en door de wijken Rietkampen en Veldhuizen.
Dienstregeling
- De eerste rit van de dag begint bij Mariëndaal.
- De laatste rit van de dag eindigt bij het Ziekenhuis Gelderse Vallei.
- Doordeweeks wordt tot 21:00 uur 2x/uur gereden.
- Zaterdags wordt tot 20:00 uur 2x/uur gereden.
- Lijn 2 rijdt dezelfde route in de andere richting.
Route
Halte | ||
Ede, Station Ede-Wageningen | ||
Ede, De Reehorst | ||
Ede, Kenniscampus | ||
Ede, Moreelsestraat | ||
Ede, Jan Vermeerstraat | ||
Ede, Stadspoort | ||
Ede, Ben Goerionsingel | ||
Ede, 't Riet | ||
Ede, Coornhertstate | ||
Ede, Professor Oudpark | ||
Ede, Ziekenhuis Gelderse Vallei | ||
Ede, Einsteinstraat | ||
Ede, Koekeltse Boslaan | ||
Ede, Mariëndaal | ||
Ede, Durendaal | ||
Ede, Middelbeek | ||
Ede, Schoutenhof | ||
Ede, Aalbeek | ||
Ede, Nienhof | ||
Ede, Binnenhof | ||
Ede, Hogerhorst | ||
Ede, Hoekenburg | ||
Ede, Kranenburg | ||
Ede, Proosdijerveldweg | ||
Ede, Schaapsweg/Molenstraat | ||
Ede, Piet Heinstraat | ||
Ede, Grotestraat | ||
Ede, Raadhuis | ||
Ede, Doelenstraat | ||
Ede, Politiebureau | ||
Ede, Ericalaan | ||
Ede, Tolhuislaan | ||
Ede, Station Ede-Wageningen |
Geschiedenis
Op 15 december 2013 werd de stadsdienst van Ede geheel nieuw opgezet, de lijnen 2, (en gedeeltelijk) 3 en 4 werden samengevoegd tot een nieuwe lijn 1.
Op 14 december 2014 zijn de extra ritten in de ochtendspits vervallen. De halte Ede Bovenbuurtweg/Zandlaan is hernoemd naar Ede Moreelsestraat.