Lijn 891 Rotterdam Centraal Station - Hardinxveld-Giessendam Station
Nachtbuslijn 891 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Wright Commander, VDL Berkhof Ambassador, Scania Omnilink |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn 891 rijdt van het Centraal Station in Rotterdam via het Centrum en de snelwegen A16 en A15 naar Alblasserdam, Papendrecht, Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Rotterdam Centraal | ||
Rotterdam, Beurs | ||
Rotterdam, Stadionweg | ||
Alblasserdam, De Helling | ||
Alblasserdam, Dam | ||
Alblasserdam, Plantageweg | ||
Alblasserdam, Vinkenpolderweg | ||
Alblasserdam, Kelvinring | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Papendrecht, Burg. Keijzerweg | ||
Papendrecht, Politiebureau/LTS | ||
Papendrecht, Burg. Keyserweg/Kennedylaan | ||
Papendrecht, Viaduct N3 West | ||
Papendrecht, Viaduct N3 Oost | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Papendrecht, Geulweg | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Sliedrecht, Ouverture | ||
Sliedrecht, Station Baanhoek | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Watertoren | ||
Sliedrecht, Synagoge | ||
Giessendam, Peulenlaan | ||
Giessendam, Apollostraat | ||
Giessendam, Marsstraat | ||
Giessendam, Wibautstraat | ||
Giessendam, Merwedestichting | ||
Giessendam, Weideveld | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station |
Geschiedenis
Met ingang van 14 december 2014 ging lijn 891 ook via Alblasserdam rijden maar werd de route door Papendrecht strakgetrokken. Tussen Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam werd voortaan ook op tussengelegen haltes gestopt. Daarnaast werden voortaan ook ritten in de tegenrichting gereden.