Lijn 40 Zwolle Station - Steenwijk Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 feb 2015 om 14:09
Buslijn 40 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1-2x/uur |
Avond | 0-2x/uur (tot 20:30, alleen ma-vr) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 40 rijdt van Zwolle via Lichtmis, Rouveen en Staphorst naar Meppel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt van Meppel naar Zwolle 4x/uur gereden.
- Van maandag t/m vrijdag rijdt de bus na Meppel 1x/uur door naar Steenwijk.
- 's Avonds en zaterdags wordt alleen tussen Zwolle en Meppel gereden.
- 's Avonds en op zaterdag worden de haltes bij het Bedrijvenpark Hessenpoort en aan de Nieuwleusenerdijk niet aangedaan, maar wordt via de Bentheimstraat gereden.
Route
Halte | ||
Zwolle, Station/Oostzijde | ||
Zwolle, Groot Weezenland | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Park Weezenlanden | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Herenweg | ||
Zwolle, Dokter Hengeveldweg | ||
Zwolle, Isala Sophia Hoofdingang | ||
Zwolle, Meppelerstraatweg | ||
Zwolle, Vrolijkheid | ||
Zwolle, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Bergkloosterweg | ||
Zwolle, Vechtbrug | ||
Zwolle, Bedrijvenpark Hessenpoort | ||
Zwolle, Nieuwleusenerdijk | ||
Zwolle, Bentheimstraat | ||
Lichtmis, Markteweg | ||
Lichtmis, Steenwetering | ||
Lichtmis, Meeleweg | ||
Lichtmis, Busstation | ||
Rouveen, Oostermenneweg | ||
Rouveen, Zuideindigerweg | ||
Rouveen, Stadsweg | ||
Rouveen, Oude Rijksweg 485 | ||
Rouveen, Hervormde Kerk | ||
Rouveen, Oude Rijksweg 415 | ||
Rouveen, Oude Gereformeerde Kerk | ||
Rouveen, Conradsweg | ||
Rouveen, Schoolwijksweg | ||
Rouveen, Dekkersweg | ||
Staphorst, Vlakkenweg | ||
Staphorst, Geerligsland | ||
Staphorst, Jan Arendsland | ||
Staphorst, Snelweg | ||
Staphorst, Achthoevenweg | ||
Staphorst, Hoogeweg | ||
Staphorst, Bergerslag | ||
Staphorst, Gemeentehuis | ||
Staphorst, Lindenlaan | ||
Staphorst, Bejaardenhuis | ||
Staphorst, Prinses Beatrixstraat | ||
Staphorst, Boldewijnhuizen | ||
Meppel, De Stouwe | ||
Meppel, Reestplantsoen | ||
Meppel, Wooncentrum Uylenborgh | ||
Meppel, Station | ||
Meppel, Burgemeester Knopperslaan | ||
Meppel, Hugo de Grootstraat | ||
Meppel, Steenwijkerstraatweg | ||
Meppel, Nijeveenseweg | ||
Nijeveen, De Schalle | ||
Nijeveen, Molenweg | ||
Nijeveen, Gemeentehuis | ||
Nijeveen, Kerkweg | ||
Nijeveen, Zonneberg | ||
Veendijk, Veendijk | ||
Veendijk, Bovenboer | ||
Havelterberg, Havelterberg | ||
Havelterberg, Rotonde | ||
Steenwijk, Onnaseveld | ||
Steenwijk, Bedelaarspad | ||
Steenwijk, Kallenkoter | ||
Steenwijk, Gagelsweg | ||
Steenwijk, Oostercluft | ||
Steenwijk, 't Schar | ||
Steenwijk, Westercluft | ||
Steenwijk, Station |
Dienstregeling
De halte 'Ceintuurbaan/Heesweg' heet nu 'Herenweg'. Lijn 40 heeft een kleine wijziging in de haltenamen in Oosterenk gekregen: i.v.m. de opening van de nieuwe hoofdingang heet de halte 'Isala Sophia Hoofdingang' nu 'Dokterspad'.
Geschiedenis
Vanaf 5 januari 2014 werden de vervangende belbusritten tussen Meppel en Nijeveen opgeheven.