Lijn 16 Glons Gare - Visé Place des Déportés
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 16 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 rijdt van Glons via Roclenge, Bassenge Houtain-Saint-Simeon, Heure-le-Romain en Haccourt naar Visé.
Voor de meeste ritten moet bij de stelplaats Bassenge overgestapt worden.
Van maandag t/m vrijdag in de schoolrichting rijdt één rit van/naar Emael en naar Café Sports in Glons. De terugritten starten in Vise somds bij de Polyclinique. In de spitsrichting rijden enkele ritten ook via Hallembaye.
Route
Halte | ||
Glons, Café des Sports | ||
Glons, Rue Oborne | ||
Glons, Rue de la Chapelle | ||
Glons, Gare | ||
Glons, Rue de la Chapelle | ||
Glons, Ecole Moyenne | ||
Glons, Rue St-Laurent | ||
Glons, Eglise | ||
Glons, Galeries du Geer | ||
Boirs, Carrefour Unic | ||
Boirs, Domaine Militaire | ||
Boirs, Maison N° 638B | ||
Boirs, Autoroute | ||
Boirs, Route de Boirs | ||
Roclenge, Moulin | ||
Roclenge, Eglise | ||
Roclenge, Gendarmerie | ||
Emael, Eglise | ||
Emael, Ecole | ||
Eben, Docteur | ||
Eben, Eglise | ||
Eben, Moulin | ||
Wonck, Route de Wonck | ||
Wonck, Grand'Route 251 | ||
Wonck, Rue sous Waer | ||
Wonck, Rue du Ruisseau | ||
Wonck, Rue du Pierreux | ||
Bassenge, Route de Tongres (école) | ||
Bassenge, Pont du Geer | ||
Bassenge, La Charmille | ||
Bassenge, Dépôt TEC | ||
Bassenge, La Charmille | ||
Bassenge, Route de Kanne | ||
Bassenge, Rue Neuve (Chapelle) | ||
Houtain-Saint-Siméon, Cité | ||
Houtain-Saint-Siméon, Route de Fexhe-Slins | ||
Houtain-Saint-Siméon, Rue Lavaux | ||
Houtain-Saint-Siméon, Rue Haut Vinâve | ||
Houtain-Saint-Siméon, Rue de Trez | ||
Houtain-Saint-Siméon, Route d'Heure | ||
Heure-le-Romain, Cimetière | ||
Heure-le-Romain, Place des 3 Comtés | ||
Heure-le-Romain, Rue de la Xhavée | ||
Heure-le-Romain, Rue Gamet | ||
Heure-le-Romain, Rue de Haccourt | ||
Haccourt, Rue du Moulin | ||
Haccourt, Eglise | ||
Haccourt, Delhaize | ||
Haccourt, Maison Communale | ||
Haccourt, Beaumont | ||
Haccourt, Hallembaye Place | ||
Haccourt, Rue des 7 Bonniers | ||
Haccourt, Square Roi Baudouin | ||
Visé, Allée Verte | ||
Visé, Devant-le-Pont RG | ||
Visé, Gare SNCB | ||
Visé, Place Reine Astrid | ||
Visé, Rue des Acacias | ||
Visé, Garage T.C.M. | ||
Visé, Place des Déportés | ||
Visé, Garage T.C.M. | ||
Visé, Rue des Acacias | ||
Visé, Place Reine Astrid | ||
Visé, Institut du Sacré-Coeur | ||
Visé, Ecole Lieutenant Jacquemin | ||
Visé, Polyclinique |