Lijn 87 Barneveld De Meerwaarde - Nijkerk Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 dec 2014 om 10:19 (Regenmaker heeft pagina Lijn 87 Barneveld De Meerwaarde - Nijkerk Station/NS naar Lijn 87 Barneveld De Meerwaarde - Nijkerk Station hernoemd)
Buslijn 87 | |
Vervoerder(s) | (Noot i.o.v.) Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Setra S415 NF |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (vanaf 13:50) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 87 rijdt van Barneveld via Appel en Driedorp naar Nijkerk.
Route
Halte | ||
Barneveld, De Meerwaarde | ||
Barneveld, Station Centrum | ||
Barneveld, Johannes Fontanus College | ||
Barneveld, Hulpverleningscentrum | ||
Barneveld, Nijkerkerweg | ||
Terschuur, Kruispunt Harselaar | ||
Appel, Akkerweg | ||
Appel, Appelsestraat | ||
Driedorp, Peerweg | ||
Driedorp, Bulderweg | ||
Driedorp, Slichtenhorsterweg | ||
Nijkerk, Kievitslaan | ||
Nijkerk, Callenbachstraat | ||
Nijkerk, Sparrenlaan | ||
Nijkerk, Station |