Lijn 669 Zaltbommel Station - Wijk en Aalburg Perzikstraat
Buslijn 669 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 669 rijdt van Zaltbommel via Bruchem, Hedel, Ammerzoden en Well naar Wijk en Aalburg.
Deze schoolbus rijdt alleen 's ochtends één rit naar Wijk en Aalburg, in de terugrichting rijdt deze lijn niet en maken reizigers gebruik van de buurtbus.
Route
Halte | ||
Zaltbommel, Station | ||
Zaltbommel, Schutskooi | ||
Zaltbommel, Marten van Rossemsingel | ||
Zaltbommel, Hoogaarsstraat | ||
Zaltbommel, Kloosterwiel 62 | ||
Zaltbommel, SG Cambium | ||
Zaltbommel, Nieuwe Tijningen/Steenweg | ||
Bruchem, Hogeweg | ||
Bruchem, Groenestraat | ||
Bruchem, Den Hoek | ||
Hedel, Baronieweg | ||
Hedel, Breedstraat | ||
Hedel, Blankensteijn | ||
Hedel, Oudewaai | ||
Ammerzoden, Ammerzodenseweg | ||
Ammerzoden, Haarstraat | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Ammerzoden, Wellsedam | ||
Well, Dorpsstraat | ||
Well, Maaijenstraat | ||
Nederhemert-Zuid, Maasdijk | ||
↓ | Wijk en Aalburg, Kromme Nol | |
Wijk en Aalburg, Polstraat | ||
Wijk en Aalburg, Kortestraat | ||
Wijk en Aalburg, Perzikstraat |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de route in Zaltbommel flink gewijzigd. De route via het Stadskantoor werd ingewisseld voor een route via het SG Cambium.
Voormalige route(s)
Halte | ||
Zaltbommel, Station | ||
Zaltbommel, Oude Bosscheweg | ||
Zaltbommel, Stadskantoor | ||
Zaltbommel, Hotel Zaltbommel | ||
Zaltbommel, Rotonde-Hogeweg | ||
Bruchem, Hoge Weg |