Lijn 116 Eindhoven Station - Oerle Zuid
Buslijn 116 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | MAN Lion's City G, Mercedes Citaro G |
Rijdt sinds | 15 december 2013 t/m heden |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 116 rijdt vanaf het Eindhovense station via industrieterrein De Hurk, Veldhoven Centrum, het Lover en Veldhoven De Berkt (Platanenlaan) naar Oerle.
Op werkdagen rijden lijn 14 (Station - De Hurk) en lijn 16 (Station - Evoluon - Oerle Zuid) ieder een deel van van lijn 116.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Witte Dame | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Wilhelminaplein | ||
Eindhoven, Gagelstraat | ||
Eindhoven, Jozef Eliasweg | ||
Eindhoven, Willem de Rijkelaan | ||
Eindhoven, Hastelweg | ||
Eindhoven, Lodewijkstraat | ||
Eindhoven, Beemdstraat/Hurksestraat | ||
Eindhoven, Meerenakkerweg | ||
Veldhoven, Heistraat | ||
Veldhoven, Kruisstraat | ||
Veldhoven, Huize Sele | ||
Veldhoven, Heuvelstraat | ||
Veldhoven, Heemweg / Centrum | ||
Veldhoven, Het Lover | ||
Veldhoven, Het Struweel | ||
Veldhoven, Platanenlaan | ||
Oerle, Sint Janstraat | ||
Oerle, Zittardsestraat |
Geschiedenis lijn 116
2014: tot 14-12-2013 reed Lijn 116 Station - Evoluon - Veldhoven De Berkt en was het eindpunt Veldhoven Platanenlaan.
2013: Per 6-01-2013 is de lijn ontstaan als samenvoegsel van lijn 14 Station - De Hurk en lijn 16 Station - Evoluon - Veldhoven De Berkt