Lijn 92 Bloemendaal Brederodelaan - Noordwijk Vuurtorenplein
Voormalige buslijn 92 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 mei 1975 |
Opvolger(s) | 92 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 92 reed van Bloemendaal via Haarlem, Heemstede, Bennebroek, Hillegom, Lisse, Sassenheim en Voorhout naar Noordwijk.
Het traject tussen Bloemendaal en Voorhout werd samen met lijn 93 gereden, waardoor op dat trajectdeel een halfuursdienst ontstond.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Bloemendaal, Brederodelaan | ||
Haarlem, Station | ||
Haarlem, Tempeliersstraat | ||
Heemstede, De Glip | ||
Bennebroek, Bennebroekerlaan | ||
Hillegom, Van den Endelaan | ||
Lisse, Nassaupark | ||
Lisse, Poelpolder | ||
Sassenheim, Engelenbuurt | ||
Sassenheim, Rusthof | ||
Voorhout, Soldaatje | ||
Voorhout, Dorp | ||
Noordwijk, Wilhelminastraat | ||
Noordwijk, Picképlein | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein |
Geschiedenis
Op 1 juni 1975 werd het eindpunt in Noordwijk van lijn 92 verlegd naar het Groot Hoogwaak, met behoud van route en dienstregeling.