Lijn 9 Hulst Busstation - Lamswaarde Kerk
Voormalige buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Zeeuws-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Dal | 2x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 9 reed van Hulst via Graauw en Kruispolderhaven naar Lamswaarde.
Route
Route buiten Hulst is niet compleet
Halte | ||
Hulst, Busstation | ||
Hulst, Zandstraat | ||
Hulst, De Blaauwe Hoeve | ||
Hulst, Zoutestraat | ||
Hulst, 't Jagertje | ||
Zandberg, Zandberg | ||
Graauw, Dorpsstraat | ||
Paal, Paal | ||
Kruispolderhaven, Kruispolderhaven | ||
Lamswaarde, Kerk |