Lijn RH Anderlecht 't Rad - Halle Station
Voormalige buslijn RH in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 augustus 2002 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/woensdag (per richting) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn RH reed van Anderlecht via Vlezenbeek, Sint-Laureins-Berchem, Oudenaken en Breedhout naar Halle.
Route
Halte | ||
Anderlecht, 't Rad (La Roue) | ||
Anderlecht, Van Laer | ||
Anderlecht, Sint-Niklaan (Saint-Nicolas) | ||
Anderlecht, Leemans | ||
Anderlecht, Carême | ||
Anderlecht, Meylemeersch | ||
Anderlecht, Erasmus (Erasme) | ||
Anderlecht, IJzerkruis | ||
Vlezenbeek, Veldekensstraat | ||
Vlezenbeek, School Max | ||
Vlezenbeek, Klein Nederstraat | ||
Vlezenbeek, Dorp | ||
Vlezenbeek, Klein Bietjes | ||
Vlezenbeek, Gaasbeekstraat | ||
Vlezenbeek, Vijfhoek | ||
Vlezenbeek, Weg naar Elingen | ||
Vlezenbeek, Weg naar Halle | ||
Sint-Laureins-Berchem, Kerk | ||
Sint-Laureins-Berchem, Weg naar Lennik | ||
Oudenaken, Kerk | ||
Oudenaken, Brusselstraat | ||
Elingen, Weg naar Boeckhout | ||
Elingen, Doornstraat | ||
Elingen, Kerk | ||
Elingen, Doornstraat | ||
Elingen, Weg naar Boeckhout | ||
Oudenaken, De Pelikaan | ||
Halle, Crispeelstraat | ||
Breedhout, Kerk | ||
Breedhout, School | ||
Halle, Scheyssingenstraat | ||
Halle, Labbeek | ||
Halle, Windmoleken | ||
Halle, Don Bosco | ||
Halle, Groeningsestraat | ||
Halle, Ninoofse Poort | ||
Halle, Ziekenhuislaan | ||
Halle, Bergense Poort | ||
Halle, Arkenvest | ||
Halle, Park | ||
Halle, Station |