Lijn 46 Rotterdam, Binnenhof - Burgemeester Oudlaan
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | RET |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 3-6x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Lijn 46 reed van Ommoord via Alexander, Prinsenland en Kralingse Zoom naar Woudestein.
De helft van de ritten reed van maandag t/m zaterdag komende vanaf Woudestein niet verder dan station Alexander.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Binnenhof | ||
Rotterdam, Lorentzweg | ||
Rotterdam, Pres. Rooseveltweg | ||
Rotterdam, Station Alexander | ||
Rotterdam, H. Eversstraat | ||
Rotterdam, Berlagestraat | ||
Rotterdam, Jacob van Campenweg | ||
Rotterdam, Nancy Zeelenbergsingel | ||
Rotterdam, Jacques Dutilhweg | ||
Rotterdam, Kralingse Zoom | ||
Rotterdam, 's Gravenweg | ||
Rotterdam, Burg. Oudlaan |