Lijn KA Alkmaar Station - Hoorn Station
Voormalige buslijn KA (21) | |
Vervoerder(s) | NACO |
Regio | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn KA reed van Alkmaar via Stompetoren, Ursem, Avenhorn, De Goorn en Berkhout naar Hoorn.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Oudorp, Nieuwe Schermerweg | ||
Oudorp, Omval | ||
Stompetoren, Zuidervaart | ||
Stompetoren | ||
Stompetoren, Molenweg | ||
Ursem, De Prinses | ||
Ursem, Rustenburg | ||
Ursem | ||
Ursem, Mijzerbrug | ||
Avenhorn, Walingsdijk | ||
Avenhorn, Het Hoog | ||
De Goorn | ||
Berkhout, West | ||
Berkhout, Midden | ||
Berkhout, Oost | ||
Hoorn, De Weel | ||
Hoorn, Station |