Lijn 65 Den Haag Stadhouderslaan - Leiderdorp Rietschans
Voormalige buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Haaglanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 65 reed van Den Haag via Wassenaar, Voorschoten en Leiden naar Leiderdorp.
Route
Halte | ||
Den Haag, Stadhouderslaan | ||
Den Haag, President Kennedylaan | ||
Den Haag, Congresgebouw | ||
Den Haag, Prof. B.M. Teldersweg | ||
Den Haag, Raamweg | ||
Den Haag, Zuid-Hollandlaan | ||
Den Haag, Mauvestraat | ||
Den Haag, Willem Witsenplein | ||
Den Haag, Viaduct | ||
Wassenaar, Dierenpark | ||
Voorschoten, Station | ||
Voorschoten, Centrum | ||
Voorschoten, Zilverfabriek | ||
Leiden, Brahmslaan | ||
Leiden, Rooseveltstraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Moddermanstraat | ||
Leiden, Meerburgerkade | ||
Leiderdorp, Van der Valk Boumanweg | ||
Leiderdorp, Van Poelgeestlaan | ||
Leiderdorp, W. Vronckenlaan | ||
Leiderdorp, Vossiuslaan (vanaf 1982) | ||
Leiderdorp, Dennenschans | ||
Leiderdorp, Rietschans |
Geschiedenis
Op 28 mei 1978 werd de frequentie in de spitsrichting verhoogd naar 6x/uur (d.w.z. elke 10 minuten), mogelijk verscheen ook de halte President Kennedylaan in de dienstregeling.
In de dienstregeling 1980/1981 werd in de daluren inmiddels nog maar 1x per 2 uur gereden en in de dienstregeling 1990/1991 waren deze dalritten geheel vervallen. (grofweg tussen 09.00 en 13.30)