Lijn 26 Nisse Dorpsplein - Goes Oosterschelde Ziekenhuis
Voormalige belbuslijn 26 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 8 december 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 26 reed van Nisse via 's Heer Abtskerke naar Goes.
Route
Halte | ||
Nisse, Dorpsplein | ||
's Heer Abtskerke, Kerkring | ||
Goes, De Groe | ||
Goes, Oosterscheldeziekenhuis |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 werd het lijnnummer gewijzigd naar 426, om zo te benadrukken dat deze lijn een belbus was.