Lijn 166 's-Hertogenbosch Centraal Station - Well Maaijenstraat
Buslijn 166 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S415NF |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 166 rijdt van 's-Hertogenbosch via Hedel en Ammerzoden naar Well.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Orthen | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
's-Hertogenbosch, Titaniumlaan | ||
's-Hertogenbosch, Treurenburg | ||
Hedel, Blankensteijn | ||
Hedel, Uithovensestraat | ||
Hedel, Oudewaai | ||
Ammerzoden, Ammerzodenseweg | ||
Ammerzoden, Haarstraat | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Ammerzoden, Wellsedam | ||
Ammerzoden, Schokkerstraat | ||
Well, Dorpstraat | ||
Well, Maaijenstraat |
Geschiedenis
Deze verbinding stamt oorspronkelijk van de vervoerder Onze Tram. In 1980 reed Onze Tram de verbinding als lijn 66 op het traject 's-Hertogenbosch - Hedel - Ammerzoden - Well (- Nederhemert - Aalst - Poederoijen). Deze verbinding is uiteindelijk naar BBA gegaan. In 1985 reed deze als lijn 166 en was de route naar Poederoijen vervallen. In 1992 reed deze van Well verder naar Wijk en Aalburg en vanaf daar het traject Genderen - Eethen - Dussen - Hank - Raamsdonksveer. In 1998 was de route weer ingekort tot Well. In wel lag het eindpunt op de Dorpsstraat. Het traject Wijk en Aalburg - Raamsdonkveer werd gereden als lijn 167.
Op 5 januari 2003 ging de nieuwe concessie Rivierenland in. Opmerkelijk is dat hoewel Hermes vervoerder was binnen Rivierenland dat deze lijn door BBA werd gereden. Vanaf 2003 nam de nieuwe concessiehouder Arriva de dienstverlening over. Het is onbekend wanneer in Well het eindpunt naar de Maaijenstraat is verlegd.