Leer (Ostfriesland)
Station Leer (Ostfriesland) | |
---|---|
Plaats | Leer |
Land | Duitsland |
Verkorting | HLEE |
NS-verkorting | Leer |
Vervoerder(s) | Arriva, DB |
Station Leer (Ostfriesland) is vanuit Nederland het eindpunt van de serie 20100 van Groningen naar Leer.
Het station telt 3 perrons en vanaf het station vertrekken ook treinen richting Emden - Norddeich, Münster en Bremen - Hannover.
Inhoud
Dienstregeling 2014
Richting Bad Nieuweschans
Vertrek | Serie | Bestemming | Spoor | Soort | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
.26 | 20100 | Groningen | Stoptrein | Arriva | {{{6}}} | - |
Let op: bovengenoemde vertrektijden en -sporen kunnen in de vroege ochtend, in de late avond of in het weekend anders zijn. Kijk voor meer informatie op de pagina van de desbetreffende treinserie en raadpleeg voor vertrek altijd een reisplanner.
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Leer (Ostfriesland) door treinen in het verleden is te vinden onder Leer (Ostfriesland)/Bediening.
Bus
Leer ZOB | |
---|---|
Plaats | Leer |
Verkeersverbond(en) | VEJ |
Vervoerder(s) | Weser-Ems Bus |
Vorm | Stripbusstation |
Type | Statisch |
Vanaf het busstation bij het station vertrekken een aantal buslijnen.
Stadsbus (Weser-Ems Bus)
- Lijn 61 Leer, ZOB - Gutenbergshule
Streekbus (Weser-Ems Bus)
- Lijn 460 Leer ZOB - Aurich ZOB
- Lijn 467 Leer ZOB - Wiesmoor Markt
- Lijn 479 Leer ZOB - Jheringsfehn Koch
- Lijn 481 Leer ZOB - Aurich ZOB
- Lijn 600 Leer ZOB - Papenburg Bahnhof
- Lijn 605 Ringlijn Leer ZOB - Ditzum
- 620: Leer - Hörnhusen - Weener - Bunde (- Nieuweschans)
- Lijn 621 Leer ZOB - Emden Hbf / ZOB
- Lijn 623 Leer ZOB - Augustfehn Bahnhof
- Lijn 635 Leer ZOB - Wymeer Kirchstraße
- Lijn 656 Leer Gymnasium Burlage Shule
- Lijn 690 Leer ZOB - Westrhauderfehn Busbahnhof