Lijn 498 's-Heerenhoek Tolplein - Heinkenszand Gemeentehuis
Versie door Milco (overleg | bijdragen) op 12 jan 2014 om 13:05 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BelbusLijnInfo |lijnnr=498 |vervoerder=Connexxion |lijnsoort=Belbus |concessie=Midden-Zeeland |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |frequentie_avond=2x/avond...')
Belbuslijn 498 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 2x/avond (per richting) |
Zaterdag | 1x/dag (per richting) |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 498 rijdt van 's-Heerenhoek via Nieuwdorp en Lewedorp naar Heinkenszand.
Route
Halte | ||
's-Heerenhoek, Tolplein | ||
's-Heerenhoek, 's-Heerenhoeksedijk | ||
's-Heerenhoek, Werrilaan | ||
's-Heerenhoek, Kerk | ||
's-Heerenhoek, Molendijk | ||
Nieuwdorp, Oranjeplein | ||
Lewedorp, Kerk | ||
Heinkenszand, Stelleplas | ||
Heinkenszand, Suikerheul | ||
Heinkenszand, Gemeentehuis |