Lijn 630 Renesse Transferium - Goes Bergweg
Buslijn 630 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (richting Goes) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 630 rijdt van Renesse, via Haamstede, Burgh en Westenschouwen naar Goes.
In de ochtendspits rijdt één rit de gehele route en rijdt één rit van Renesse naar Goes Station. In de middagspits wordt er niet gereden, reizigers reizen dan met lijn 129 en 133.
Route
Halte | ||
↓ | Renesse, Transferium | |
Haamstede, Noordstraat | ||
Haamstede, Kerk | ||
Haamstede, Weststraat | ||
Burgh, Burghseweg | ||
Burgh, J.M. Beijelaan | ||
Burgh, 't Zeepe | ||
Westenschouwen, A. van der Weydeweg | ||
Westenschouwen, Duinrand | ||
Westenschouwen, Dorp | ||
Westenschouwen, De Haaymanweg | ||
Neeltje Jans, Deltapark | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
↓ | Goes, Station | |
Goes, Kloetingseweg | ||
↓ | Goes, Bergweg |