Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst Den Helder
|
1 |
Station Zuid - Nieuw Den Helder - Ziekenhuis - Station - De Schooten - Station Zuid |
|
2 |
Station - Ziekenhuis - Nieuw Den Helder - Julianadorp |
|
3 |
Station - TESO Steiger |
|
4 |
Station - Ziekenhuis - Kijkduin |
|
5 |
Station - M.E.O.B.H. |
|
6 |
Station - De Schooten - Station Zuid |
|
7 |
Station -> Tuindorp -> Nieuw Den Helder -> De Schooten -> Vogelbuurt -> Station |
|
8 |
Station -> Vogelbuurt -> De Schooten -> Nieuw Den Helder -> Tuindorp -> Station |
|
Stadsdienst Alkmaar
|
20 |
Rietschoot - Daalmeer - 't Rak - Huiswaard - Station - Centrum - Overdie |
|
21 |
Rietschoot - Daalmeer - 't Rak - Huiswaard - Station - Centrum - Overdie |
|
22 |
(Rietschoot -) Daalmeer - Station Noord - Station - De Hoef |
|
25 |
Bergermeer - Station - Centrum - Oudorp - Hazenkoog |
|
Stadsdienst Purmerend
|
101 |
Tramplein - Centrum - Mastbos - Zuidwijk |
|
102 |
Tramplein - Centrum - Waterland - Purmer Noord |
|
Stadsdienst Hoorn
|
132 |
Risdam -> Ziekenhuis -> Station -> Centrum -> Kersenboogerd |
|
133 |
Kersenboogerd -> Centrum -> Station -> Ziekenhuis -> Risdam |
|
137 |
Station - Centrum - Hoorn'80 |
Spitsbus
|
Streekdienst
|
24 |
Castricum - Bakkum - Castricum aan Zee |
Zomerbus
|
27 |
't Horntje - Den Burg - De Koog - Zuid Eiderland - De Cocksdorp |
AOT
|
28 |
't Horntje - Den Burg - De Koog (- Zuid Eiderland - De Cocksdorp) |
AOT
|
29 |
't Horntje - Den Hoorn - Den Burg - Oudeschild - Oosterend - Midden Eiderland - De Cocksdorp |
AOT
|
74 |
IJmuiden - Velsen Zuid - Beverwijk - Heemskerk |
|
76 |
Alkmaar - Heiloo - Limmen - Castricum - Heemskerk - Beverwijk - Wijk aan Zee |
|
77 |
Haarlem - Velserbroek - Beverwijk - Heemskerk (- Uitgeest) |
|
78 |
Alkmaar - Akersloot - Uitgeest |
|
79 |
Alkmaar - Heiloo - Limmen - Castricum - Heemskerk - Beverwijk - Velsen Noord |
|
90 |
Purmerend - Purmerland - Den Ilp - Landsmeer |
|
96s |
Purmerend - Amsterdam |
Spitsbus
|
96 |
Alkmaar - Heerhugowaard - Waarland - Nieuwe Niedorp - Aartswoud - Middenmeer - Slootdorp - Wieringerwerf (- Den Oever) |
|
97 |
Alkmaar - Heerhugowaard - Waarland - Nieuwe Niedorp - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Afsluitdijk - Harlingen - Franeker - Dronrijp - Leeuwarden |
|
98 |
Schagen - Kolhorn - Middenmeer - Wieringerwerf - Slootdorp - Westerland - Hippolytushoef |
|
100 |
Amsterdam (- Schouw) - Watergang (- Ilpendam) - Purmerend |
|
103 |
Purmerend - Purmer - Monnickendam |
|
104 |
Amsterdam - Ilpendam - Purmerend |
|
105 |
Amsterdam - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend |
|
106 |
Amsterdam - Ilpendam - Purmerend |
|
107 |
Amsterdam - Watergang - Purmerend |
|
109 |
Amsterdam - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend |
|
110 |
Amsterdam - Schouw - Broek in Waterland - Volendam - Edam |
|
111 |
Amsterdam - Schouw - Broek in Waterland - Monnickendam - Marken |
|
112 |
Amsterdam - Broek in Waterland - Volendam - Edam |
|
113 |
Purmerend - Edam - Volendam (- Monnickendam) |
|
114 |
Amsterdam - Schouw - Broek in Waterland - Monnickendam - Edam - Oosthuizen - Scharwoude - Hoorn |
|
115 |
Amsterdam - Broek in Waterland - Monnickendam |
|
120 |
De Rijp - Middenbeemster - Purmerend |
Schoolbus
|
121 |
Hoorn - Bobeldijk - Zuidermeer - De Goorn - Ursem - Zuidermeer - Bobeldijk - Hoorn |
|
123 |
Purmerend - Neck - Jisp - Wormer - Wormerveer - Krommenie - Assendelft - Beverwijk |
|
124 |
Amsterdam - Watergang - Purmerend - Zuidoostbeemster - Middenbeemster - De Rijp |
|
125 |
Alkmaar - Zuidschermer - Grootschermer - Graft - De Rijp - West Graftdijk - Markenbinnen - West Knollendam - Wormerveer |
|
126 |
Alkmaar - Stompetoren - Schermerhorn - Westbeemster - Zuidoostbeemster - Purmerend |
|
127 |
Alkmaar - Stompetoren - Schermerhorn - Noordbeemster - Middenbeemster - Purmerend |
|
128 |
Hoorn - Avenhorn - De Goorn - Berkhout - Noordbeemster |
|
129 |
Alkmaar - West Graftdijk - De Rijp - Purmerend |
Spitsbus
|
131s |
Hoorn - Wervershoof - Andijk |
Spitsbus
|
134s |
Amsterdam - Opperdoes - Medemblik - Onderdijk - Wervershoof |
Spitsbus
|
135s |
Hoorn - Wadway - Spanbroek - Opmeer - Hoogwoud |
Spitsbus
|
136 |
Hoorn - Middenmeer - Wieringerwerf - Kreileroord - Medemblik |
|
138 |
Hoorn - Wognum - Nibbixwoud - Midwoud - Oostwoud - Medemblik |
|
139 |
Hoorn - Opperdoes - Medemblik |
Spitsbus
|
140 |
Hoorn - Wognum - Nibbixwoud - Midwoud - Oostwoud - Twisk - Opperdoes - Medemblik |
|
141 |
Hoorn - Wognum - Nibbixwoud - Midwoud - Oostwoud - Twisk - Opperdoes - Medemblik |
|
142 |
Bovenkarspel Station - Princenhof |
Spitsbus
|
143 |
Hoorn - Zwaag - Zwaagdijk - Wervershoof - Andijk - Enkhuizen |
|
144 |
Hoorn - Blokker - Westwoud - Hoogkarspel - Wervershoof - Onderdijk - Medemblik |
|
145 |
Hoorn - Westerblokker - Westwoud - Hoogkarspel - Lutjebroek - Grootebroek - Bovenkarspel - Enkhuizen |
|
146 |
Hoorn - Benningbroek - Sijbekarspel - De Weere - Abbekerk - Lambertschaag - Middenmeer |
|
147 |
Hoorn - Schellinkhout - Wijdenes - Hem - Venhuizen - Bovenkarspel - Grootebroek - Enkhuizen |
|
148 |
Hoorn - Westerblokker - Zwaagdijk - Wervershoof - Andijk |
|
149 |
Hoorn - Wognum - Wadway - Spanbroek - Opmeer - Hoogwoud |
|
150 |
Alkmaar - Schoorldam - Petten - Sint Maartenszee - 't Zand - Julianadorp - Den Helder |
|
151 |
Alkmaar - Schoorldam - Schoorl - Groet - Camperduin - Petten - Sint Maartenszee - Sint Maartensvlotbrug |
|
152 |
Schagen - Schagerbrug - Stolpervlotbrug - Callantsoog - Julianadorp - Den Helder |
|
153 |
Schagen -> Barsingerhorn / 't Veld -> Winkel -> Nieuwe Niedorp -> Winkel -> 't Veld / Barsingerhorn - > Schagen |
|
154 |
(Alkmaar -) Heerhugowaard - Waarland - 't Veld |
|
155 |
Alkmaar - Sint Pancras - Broek op Langedijk - Scharwoude - Oudkarspel - Kalverdijk |
|
156 |
Alkmaar - Koedijk - Schoorldam - Warmenhuizen - Tuitjenhorn - Kalverdijk |
|
157 |
Schagen -> Sint Maarten -> Tuitjenhorn / Stroet -> Dirkshorn -> Kalverdijk -> Dirkshorn -> Stroet / Tuitjenhorn -> Sint Maarten -> Schagen |
|
158 |
Den Helder - Breezand - Anna Paulowna - Westerland - Hippolytushoef - Oosterland - Den Oever |
|
159 |
Schagen -> 't Zand -> Oudesluis -> Wieringerwaard -> Poolland -> Schagen |
|
160 |
Alkmaar - Heerhugowaard |
|
161 |
Alkmaar - Stompetoren - Oterleek - Ursem - Wogmeer - Hensbroek - Heerhugowaard |
|
162 |
Alkmaar - Heerhugowaard |
|
164 |
Castricum - Bakkum - Egmond Binnen - Egmond a/d Hoef - Egmond aan Zee |
|
165 |
Alkmaar - Egmond a/d Hoef - Egmond aan Zee |
|
166 |
Alkmaar - Heiloo - Egmond Binnen - Egmond a/d Hoef - Egmond aan Zee |
|
167 |
Heerhugowaard - Obdam - Opmeer - Hoogwoud |
|
168 |
Alkmaar - Bergen - Bergen aan Zee |
|
169 |
Alkmaar - Bergen - Schoorl - Groet - Camperduin |
|
181s |
Purmerend - Ilpendam - Watergang - Amsterdam |
Spitsbus
|
Buurtbus
|
BB |
Schagen - Schagerbrug (- Sint Maartensvlotbrug) - Sint Maartensbrug - Burgerbrug - Eenigenburg - Schoorldam - Schoorl |
|
BB |
Oosthuizen -> Beets -> Oosthuizen -> Purmerend -> Oosthuizen |
|
BB |
Hoorn - Zwaagdijk - Hauwert - Oostwoud |
|
BB |
Krommenie - Krommeniedijk |
|
BB |
Wormerveer - Wormer - Oost Knollendam |
|