Lijn 161 Alkmaar Station - Heerhugowaard Station
Voormalige buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 161 reed van Alkmaar via Oterleek, Ursem, Wogmeer en Hensbroek naar Heerhugowaard.
Vanaf Alkmaar werd als vaste bus tot Ursem gereden en moest voor overige haltes gereserveerd worden. In omgekeerde richting werd in Heerhugowaard en weer vanaf Ursem als vaste bus gereden, voor tussengelegen haltes moest gereserveerd worden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Omval | ||
Oterleek, Brug | ||
Ursem, Ophaalbrug | ||
Ursem, De Ruyterstraat | ||
Wogmeer, Wogmeer nr. 26 | ||
Hensbroek, N.H. Kerk | ||
Hensbroek, Ursemmerweg | ||
Ursem, Gouden Karper | ||
Heerhugowaard, Middenweg/Krusemanlaan | ||
Heerhugowaard, Winkelcentrum | ||
Heerhugowaard, Reigersdaal |