Lijn 91 Den Haag Centraal Station - Katwijk Hoornesplein
Voormalige buslijn 91 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 mei 1987 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 91 reed van Den Haag via Wassenaar naar Katwijk.
Buiten de spitsuren werd maar tot Wassenaar gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Bezuidenhoutseweg/Laan van N.O.I. | ||
Wassenaar, Wittenburgerweg | ||
Wassenaar, Kievit | ||
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg | ||
Wassenaar, Donker Curtiusstraat | ||
Katwijk, Molentuinweg | ||
Katwijk, Vuurbaakplein | ||
Katwijk, Rijnmond | ||
Katwijk, Hoornesplein |
Geschiedenis
Op 31 mei 1987 verviel het spitstraject tussen Wassenaar en Katwijk. De bus zou nog slechts in de spitsuren 2x/uur en in de daluren 1x/uur gaan rijden tussen Den Haag en Wassenaar. Ter vervanging van het vervallen traject ging lijn 95 elk kwartier rijden tussen Den Haag en Katwijk.