Lijn 113 Monnickendam Swaensborch - Purmerend Tramplein
Voormalige buslijn 113 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 113 rijdt van Monnickendam via Katwoude, Volendam, Edam en Purmer naar Purmerend.
In de avonduren werd alleen gereden tussen Monnickendam en Volendam.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Monnickendam, Swaensborch | ||
Katwoude, Hoogendijk | ||
Volendam, Busstation | ||
Volendam, Mercuriuslaan | ||
Edam, Busstation | ||
Purmer, Driesprong | ||
Purmer, Purmerkerk | ||
Purmerend, Purmerweg | ||
Purmerend, Tramplein |