Lijn 81 Aalst Station - Heldergem Berenhoek
Streekbuslijn 81 in België Bekijk de voormalige lijnen 81 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 81 rijdt van Aalst via Nieuwerkerken, Ede, Haaltert, Mere en Aaigem naar Heldergem.
In de ochtendspits begint één rit in Woubrechtegem, in de middagspits rijden twee ritten via Woubrechtegem.
Route
Halte | ||
Aalst, Station | ||
Aalst, Oude Vismarkt | ||
Aalst, Houtmarkt | ||
Aalst, Colinetstraat | ||
Aalst, Diepestraat | ||
Aalst, Capucijnenlaan | ||
Aalst, F. Roucelstraat | ||
Nieuwerkerken, KaHo Sint-Lieven | ||
Nieuwerkerken, Kwadesteenstraat | ||
Nieuwerkerken, Kantonstraat | ||
Nieuwerkerken, Schoolstraat | ||
Nieuwerkerken, Kerk | ||
Nieuwerkerken, Bremtstraat | ||
Nieuwerkerken, Edixveldestraat | ||
Nieuwerkerken, Huytstraat | ||
Ede, Station | ||
Haaltert, Edestraat | ||
Mere, Oostdorpstraat | ||
Mere, Diepestraat | ||
Mere, Kerkveldstraat | ||
Mere, Dreef | ||
Mere, Vijfhoek | ||
Mere, Hofkensweg | ||
Mere, Beekstraat | ||
Mere, Oude Boekstraat | ||
Aaigem, Kapelleken | ||
Aaigem, Langemunt | ||
Aaigem, Kwakkel | ||
Aaigem, Populierenstraat | ||
Aaigem, Dorp | ||
Aaigem, Gemeentehuis | ||
Aaigem, Hofveldweg | ||
Aaigem, Aaigembergstraat | ||
Woubrechtegem, Sleistraat | ||
Woubrechtegem, Dorp | ||
Aaigem, Langdries | ||
Heldergem, Ouddorp | ||
Heldergem, Kerk | ||
Heldergem, Hallebaan | ||
Heldergem, Vijverstraat | ||
Heldergem, Berenhoek |