Lijn 41/2 Waremme Gare - Rosoux Congo
Streekbuslijn 41/2 in België Bekijk de voormalige lijnen 41/2 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 41/2 rijdt van Waremme via Berloz, Corswarem, Jeuk en Vorsen naar Rosoux.
Route
Halte | ||
Waremme, Zone Industrielle | ||
Waremme, Athénée | ||
Waremme, Gare | ||
Waremme, Ecole de Longchamps | ||
Waremme, Maison Grissard | ||
Berloz, Espinette | ||
Berloz, Rue Crotteux | ||
Berloz, Centre | ||
Berloz, Cimetière | ||
Corswarem, Gare | ||
Corswarem, Pont des Chevaux | ||
Corswarem, Roppe | ||
Jeuk, Hasselbroek | ||
Jeuk, Kapel | ||
Jeuk, H. Stassenstraat | ||
Jeuk, Kerk | ||
Jeuk, Kabien | ||
Jeuk, Rampenariestraat | ||
Jeuk, E. Beauduinstraat | ||
Jeuk, Kasteelstraat | ||
Rosoux, Rue de la Gare | ||
Rosoux, Route du Village | ||
Vorsen, Brouwerijstraat | ||
Rosoux, Crenwick | ||
Rosoux, Congo |