Lijn 196 Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis - Schiphol-Oost Zuideinde
Voormalige buslijn 196 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | Van Hool A300, Mercedes-Benz Citaro |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 196 reed van Hoofddorp via Schiphol-Zuid, Centrum en Noord naar Schiphol-Oost.
Tussen P40 en het Zuideinde werd slechts op maandag t/m vrijdag overdag gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis | ||
Hoofddorp, Corversbos | ||
Hoofddorp, Winkelcentrum Toolenburg | ||
Hoofddorp, Burg. van Stamweg | ||
Hoofddorp, Station | ||
Schiphol-Zuid, P30 | ||
Schiphol-Centrum, Plaza/NS | ||
Schiphol-Noord, P40 | ||
Schiphol-Oost, Stationsplein | ||
Schiphol-Oost, Zuideinde |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2006 was de frequentie in de spitsuren inmiddels verlaagd naar 2x/uur.
Bij aanvang van de dienstregeling 2009 op 14 december 2008 werd de lijn ingekort tot Schiphol-Noord, P40. Reizigers voor het Zuideinde konden voortaan gebruik maken van de nieuwe lijn 193.