Treinserie 20800 (2010)
Let op! Deze pagina over Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
[[Categorie:Dienstregeling {{{dienstregeling}}}|20800]]
Treinserie 20800 Huidige treinseries in Nederland | |
---|---|
Traject | Heerlen - Sittard |
Dienstregeling | [[Dienstregeling {{{dienstregeling}}}|{{{dienstregeling}}}]] |
Vervoerder | NS |
Concessie | [[Concessie {{{concessie}}}|{{{concessie}}}]] |
Treinsoort | Intercity |
Frequentie | 2x/uur |
Materieel | VIRM |
Opmerkingen | - |
Vleugeltrein van de serie 800.
Traject
Inclusief serie 20800 die splitst en combineert met de serie 800.
Maastricht (begin-/eindpunt serie 800) | |
Heerlen (begin-/eindpunt serie 20800) | |
Sittard (splitsen/combineren, begin-/eindpunt serie 20800) | |
Roermond | |
Weert | |
Eindhoven | |
's-Hertogenbosch | |
Utrecht Centraal | |
Amsterdam Amstel | |
Amsterdam Centraal (begin-/eindpunt serie 800 avond/zondag) | |
Amsterdam Sloterdijk | |
Zaandam | |
Castricum | |
Heiloo | |
Alkmaar (begin-/eindpunt serie 800 dal en zaterdag) | |
Alkmaar Noord (alleen in de spitsrichting) | |
Heerhugowaard (alleen in de spitsrichting) | |
Schagen (begin-/eindpunt serie 800 tijdens spitsuren) | |
Anna Paulowna (twee ochtendritten ri. Alkmaar) | |
Den Helder Zuid (twee ochtendritten ri. Alkmaar) | |
Den Helder (twee ochtendritten ri. Alkmaar) |
Bijzonderheden
- Vleugeltrein van serie 800, combineert en splitst in Sittard met het deel uit Maastricht.
- 's Avonds wordt in Sittard niet gecombineerd (wel gesplitst) met het deel uit Maastricht, maar wordt leeg afgevoerd.
Keringen
- In Heerlen op zichzelf.