Lijn 646 Wieringerwerf De Wadden - Hoorn Station NS
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 25 mei 2013 om 19:57 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=646 |vervoerder=Connexxion |lijnsoort=Schoolbus |periode=30 mei 1999 t/m ... |frequentie_spits=1x/dag |frequentie_spits_vakantie=reed niet }...')
Voormalige buslijn 646 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 30 mei 1999 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 646 reed van Wieringerwerf via Middenmeer naar Hoorn.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Wieringerwerf, De Wadden | ||
Middenmeer, Hotel Smit | ||
Hoorn, Nieuwe Steen | ||
Hoorn, Station |
Geschiedenis
Vanaf 30 mei 1999 werd de eerste rit van lijn 46 afgesplitst en ondergebracht bij de nieuwe lijn 646 die voortaan ook via de Nieuwe Steen in Hoorn ging rijden.