Lijn 79 Rijsenhout Blauwe Beugel - Zwanenburg Seevank
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 6 mei 2013 om 17:33 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=79 |vervoerder=Connexxion |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1-2x/uur |frequentie_dal=1x/uur (tot 10.00, vanaf 13.00) }} '''Lijn 79''' r...')
Voormalige buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur (tot 10.00, vanaf 13.00) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 79 reed van Rijsenhout via Hoofddorp, Cruqiuis en Vijfhuizen naar Zwanenburg.
In de ochtendspits werd zowel vanaf Rijsenhout als Zwanenburg met een losse bus gereden, zodat bij station Hoofddorp overgestapt moest worden. In de middagspits werd wel het hele traject gereden.
Route
Route buiten Hoofddorp is niet compleet
Halte | ||
Rijsenhout, Blauwe Beugel | ||
Rijsenhout, Rijshornplein | ||
Rijsenhout, Drakenstraat | ||
Hoofddorp, Siriuslaan | ||
Hoofddorp, Wegalaan | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Graan voor Visch | ||
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
Hoofddorp, Raadhuis | ||
Hoofddorp, Melis Spaansweg | ||
Hoofddorp, R.K. Kerk | ||
Hoofddorp, Kaj Munkweg | ||
Hoofddorp, Winkelcentrum | ||
Hoofddorp, Lutulistraat | ||
Hoofddorp, Kellogstraat | ||
Hoofddorp, Asserweg | ||
Hoofddorp, Bornholm | ||
Hoofddorp, Grote Belt | ||
Hoofddorp, Haarlemmermeersebos | ||
Cruqiuis, Cruqiuishoeve | ||
Vijfhuizen, Ned. Hervormde Kerk | ||
Boesingheliede, IJweg | ||
Zwanenburg, Essenlaan | ||
Zwanenburg, Lijsterbeslaan | ||
Zwanenburg, Seevank |