Lijn 65 Zaandam, Brigantijnstraat - Station NS
Voormalige buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 11 december 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Koopavond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Koopzondag | 2x/uur |
Lijn 65 reed van Peldersveld via het Hoornse Veld naar station Zaandam.
Route
Halte | ||
Zaandam, Brigantijnstraat | ||
Zaandam, Barkstraat | ||
Zaandam, Tjalkstraat | ||
Zaandam, Zaans Medisch Centrum | ||
Zaandam, Van Goghweg/Westzijde | ||
Zaandam, J. van Goyenkade | ||
Zaandam, Westerwateringtunnel | ||
Zaandam, Station |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2005 werd op zaterdag in de zomer- en kerstvakantie nog slechts 2x/uur gereden. Voorts werd toen nog via het Centrum en De Heel gereden, in plaats van het Zaans Medisch Centrum.
Voormalige routes
Voormalige route tussen Station en Tjalkstraat
Halte | ||
Zaandam, Station | ||
Zaandam, Ankersmidplein | ||
Zaandam, Rustenburg | ||
Zaandam, Vinkenstraat | ||
Zaandam, Gedempte Gracht | ||
Zaandam, Peperstraat | ||
Zaandam, Veldvliegerweg | ||
Zaandam, Kopermolenstraat | ||
Zaandam, De Heel | ||
Zaandam, Tjalkstraat |