Lijn 206 rijdt van Waalwijk, via Waspik, 's Gravenmoer en Oosteind naar Oosterhout.
Route
|
Halte
|
|
Waalwijk, Busstation |
|
|
Waalwijk, Margrietstraat |
|
|
Waalwijk, De Els |
|
|
Waalwijk, Margrietstraat |
|
|
Waalwijk, Burg. Verwielstraat |
|
|
Waalwijk, TweeSteden Ziekenhuis |
|
|
Waspik, Kerkstraat |
|
|
Waspik, Carmelietenstraat |
|
|
's Gravenmoer, Julianalaan |
|
|
's Gravenmoer, Hoofdstraat |
|
|
's Gravenmoer, Wilhelminalaan |
|
|
Oosteind, Provincialeweg |
|
|
Oosteind, Rijsdijk |
|
|
Oosteind, Schoolpad |
|
|
Oosteind, Hoogstraat |
|
|
Oosterhout, Kloosterdreef |
|
|
Oosterhout, Korte Hoogstraat |
|
|
Oosterhout, Mathildastraat |
|
|
Oosterhout, Busstation |
|
|
Oosterhout, Mathildastraat |
|
|
Oosterhout, Amphia Zkh. Pasteurlaan |
|