Lijn 163b/3 Bercheux Grand Route/Carrefour - Sibret Eglise
Schoolbuslijn 163b/3 in België Bekijk de voormalige lijnen 163b/3 | |
Vervoerder(s) | Lambin i.o.v. TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 163b/3 rijdt van Bercheux via Vaux-sur-Sûre, Rosière, Remience, Morhet en Jodenville naar Sibret.
Route
Halte | ||
Bercheux, Grand Route/Carrefour | ||
Bercheux, Grand Route no. 23 | ||
Vaux-sur-Sûre, Grand Route no. 72 | ||
Vaux-sur-Sûre, Abattoir | ||
Vaux-sur-Sûre, Eglise | ||
Vaux-sur-Sûre, Route de Sûre | ||
Vaux-sur-Sûre, Grand'Route | ||
Rosière-la-Petite, Route de la Rosière | ||
Rosière-la-Petite, Eglise | ||
Rosière-la-Grande, Centre | ||
Rosière-la-Grande, Route de Remience no. 69 | ||
Rosière-la-Grande, Ferme Chanot | ||
Remience, Village | ||
Remience, Route de Morhet no. 16 | ||
Morhet, Route de Remience no. 73 | ||
Morhet, Eglise | ||
Jodenville, Centre | ||
Jodenville, Route de Sibret | ||
Sibret, Cimetière | ||
Sibret, Rue Docteur Laurent | ||
Sibret, Eglise | ||
Sibret, Ecole de l'Etat | ||
Sibret, Eglise |