Lijn 12 Kampen, Station - Ziekenhuis
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 12 reed van station Kampen via het Centrum, Brunnepe, Hagenbroek en de Flevowijk naar het Ziekenhuis.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Kampen, Station | ||
Kampen, d'Olde Vismarkt | ||
Kampen, Bovenhaven | ||
Kampen, Acacialaan | ||
Kampen, Open Hof | ||
Kampen, Hilbert van Dijkstraat | ||
Kampen, Noordweg/School | ||
Kampen, Meeuwenweg | ||
Kampen, Ziekenhuis |