Lijn 597 Hardenberg Station - Beerzerveld Café
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 3 feb 2013 om 23:18 (Lijn 597 Hardenberg Station NS - Beerzerveld Café hernoemd naar Lijn 597 Hardenberg Station - Beerzerveld Café)
Buurtbuslijn 597 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Renault Master |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Koopavond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 597 rijdt van Hardenberg via Mariënberg naar Beerzerveld.
Er wordt afwisselend via Rheeze of Bergentheim gereden. Beide routes worden ongeveer eens in de 2 uur gereden. In de ochtendspits rijdt er één rit rechtstreeks van Hardenberg via Kloosterdijk naar Beerzerveld. Deze rit rijdt via Station Mariënberg weer rechtstreeks terug naar Hardenberg.
Route
Halte | ||
Hardenberg, Station | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Wavin | ||
Hardenberg, Handelsstraat | ||
Hardenberg, Nieuwe Haven | ||
Hardenberg, Bruchterbeekweg | ||
Bergentheim, Broekdijk | ||
Bergentheim, 't Vonder | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Geref. Kerk | ||
Bergentheim, J.C. Bastingplein | ||
Bergentheim, Haarweg | ||
Oud Bergentheim, Eerste Elsweg | ||
Hardenberg, Gemeentehuis | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Rheezerweg | ||
Hardenberg, Wavin | ||
Hardenberg, Meteoorlaan | ||
Hardenberg, Handelsstraat | ||
Hardenberg, Clara Feyoenaheem | ||
Hardenberg, De Nieuwe Haven | ||
Rheeze, Ringweg | ||
Rheeze, Rheezerkamp | ||
Diffelen, De Gloepe | ||
Mariënberg, Prof. Waterinkstraat | ||
Mariënberg, Station | ||
Mariënberg, Kloosterdijk | ||
Mariënberg, De Pallegarste | ||
Kloosterdijk, Hoek Beerzerhaar | ||
Beerzerhaar, Waijerinkweg | ||
Beerzerveld, Schuurmanstraat | ||
Beerzerveld, Café | ||
Beerzerveld, Schuurmanstraat | ||
Beerzerhaar, Waijerinkweg | ||
Kloosterdijk, Hoek Beerzerhaar |